Karrier

Adminisztrátor – Könyvelőasszisztens

Több mint 15 éve az Egyesült Királyságban tevékenykedő, stabil szakmai háttérrel és 10 fős csapattal működő könyvelőcégünkhöz keresünk főállású munkatársat, adminisztrációs – könyvelőasszisztensi munkakör betöltéséhez.

Ha úgy érzed szívesen lennél egy szakmailag felkészült, lendületes, az ügyfelek felé elkötelezett csapat tagja, jelentkezz hozzánk. Nálunk magasfokú tudásra tehetsz szert az angol könyvelés területén, hosszútávú, stabil és a tudásod növekedésével egyenesen arányos jövedelemért.

  • van tapasztalatod vagy iskolai végzettséged akár más országból
  • vagy egyszerűen csak érdeklődsz a könyvelés illetve adminisztratív terület iránt
  • esetleg rendelkezel már, vagy épp folyamatban van angol szakmai képesítésed

A nálunk dolgozó kollégák segítenek majd tudásod elmélyítésében, amennyiben nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására.

Főbb feladataid:
  • a hozzánk beérkező telefonok kezelése
  • e-mailekre való válaszadás
  • az ügyfelektől beérkező számlák válogatása, azok a könyvelő számára történő pontos, precíz előkészítése, rekonszilálása, könyvelőprogramban való rögzítése
  • szerződéscsomagok összeállítása
  • levelek iktatása
Képességek:
  • alapszintű angol nyelvtudást
  • számítógépes ismereteket

Irodánk Teddingtonban található, jól megközelíthető helyen, a kényelmes munkavégzéshez szükséges minden eszközzel és feltétellel.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél családias csapatunk tagja lenni, küldd el jelentkezésed akár magyar nyelven a careers@acslibertygroup.com e-mail címre.